داربست فلزی برای برج ها و پروژه های بزرگ

هر چه پروژه ها حجم و ارتفاع بیشتری داشته باشند اجرای داربست از اهمیت بالاتری برخوردار خواهد شد. ما به شما تضمین می دهیم تخصص و تجربه ی کافی برای اجرای داربست با استانداردهای لازم را داریم. برای اجرای داربست در ابعاد چند هزار متر به ما اتکا کنید

داربست کفراژ 

کفراژ بندی در شرایطی که مهار وجو ندارد از دیگر تخصص های گروه ما در داربست تهران است. ما ابزار و تخصصمان را در خدمت شما می گذاریم

heiat

 داربست  هیئتی

داربست هیئتی عموما برای هیئات مذهبی جهت اسکان عزاداران و یا برپایی ایستگاه صلواتی قابل نصب می باشد. اما برای مسقف کردن فضای کار و یا ایجاد انبار نیز به دلیل استحکام بالا از این نوع داربست استفاده می شود.

داربست پروژه های متوسط و ساختمان های مسکونی

داربست فلزی پیش نیاز انجام کارهای ساختمانی و یا کار بر روی نما در ارتفاع محسوب می شود. شما با تماس با ما با شماره ۰۹۱۲۷۵۱۷۷۳۷ می توانید ضمن دریافت مشاوره لازم در زمینه ی داربست، از خدمات داربست در سراسر تهران بهره مند شوید

داربست زیر بتن در تهران

یکی دیگر از خدمات گروه ما در داربست تهران اجرای داربست زیر بتن می باشد. در کارهای ساختمانی نیز با آخرین حرف را در ایمنی و قیمت می زنیم. با یک تماس امتحان کنید

خرید لوله داربست در تهران| 09192281337

خرید لوله داربست در تهران

گروه داربست فلزی تهران (پارسا) ضمن اجرای داربست در متراژهای مختلف، به دلیل گستره ی فعالیت ها خرید لوله داربست در تهران را نیز در دستور کار دارد. شما می توانید جهت فروش لوله دست دوم خود با ما با شماره 09129389928 تماس بگیرید. داربست پارسا تهران ضمن دمونتاژ لوله های داربست شما از روی ساختمان، خرید آن را به صورت نقدی انجام خواهد داد.

در صورتیکهتعداد لوله های داربست شما بیش از10عدد می باشد و قصد فروش آنها را دارید می توانید با ما با شماره09129389928 تماس بگیرید.

شما می توانید با ما تماس گرفته و قیمت پیشنهادی خود برای فروش لوله داربست در تهران را به ما اعلام کنید. بر اساس قیمت روز دلار در راستای خرید لوله و بست و اتصالات داربست فلزی شما با شما تفاهم خواهد شد.

شرکت داربست تهران خریدار لوله داربست در تهران به بهترین قیمت می باشید.

فروش لوله داربست در تهران

خرید لوله داربست در تهران

برای خرید لوله داربست در تهران می توانید با یک تماس با گروه داربست تهران و ایجاد یک سفارش، لوله داربست و بست مورد نیاز خود اعم از نو و دست دوم را از ما تهیه کنید. قیمت های شرکت داربست تهران رقابتی می باشد. همچنین کیفیت لوله داربست، بست و اتصال های ما بسیار بالا  می باشد.

قیمت لوله داربست در سال 1401:

قیمت خرید لوله های داربستی وابسته به وزن آنها می باشد. وزن لوله های داربستی بین 14 تا 22 می باشد. اما لوله داربست مرسوم مورد استفاده توسط شرکت های داربستی، حدود 17 کیلو است. لوله داربست سبک عمر طولانی ندارد و لوله داربست سنگین تر از 18 کیلوگرم هم علارغم عمر طولانی، کار نصب داربست را بدلیل سنگین بودن دشوار می کند.

در حال حاضر در آبان ماه 1401 با توجه به قیمت دلار 32 هزار تومانی قیمت لوله داربست 17 کیلویی دست دوم بین 280 تا 320 هزار تومان خریداری می شود.

قیمت لوله داربست 17 کیلویی نو

قیمت لوله داربست نو به صورت کیلویی محاسبه می شود. در آبان سال 1401 قیمت هر کیلو لوله داربست حدود 22 هزار تومان می باشد.

اطلاعات تماس