داربست فلزی برای برج ها و پروژه های بزرگ

هر چه پروژه ها حجم و ارتفاع بیشتری داشته باشند اجرای داربست از اهمیت بالاتری برخوردار خواهد شد. ما به شما تضمین می دهیم تخصص و تجربه ی کافی برای اجرای داربست با استانداردهای لازم را داریم. برای اجرای داربست در ابعاد چند هزار متر به ما اتکا کنید

heiat

 داربست  هیئتی

داربست هیئتی عموما برای هیئات مذهبی جهت اسکان عزاداران و یا برپایی ایستگاه صلواتی قابل نصب می باشد. اما برای مسقف کردن فضای کار و یا ایجاد انبار نیز به دلیل استحکام بالا از این نوع داربست استفاده می شود.

داربست پروژه های متوسط و ساختمان های مسکونی

داربست فلزی پیش نیاز انجام کارهای ساختمانی و یا کار بر روی نما در ارتفاع محسوب می شود. شما با تماس با ما با شماره ۰۹۱۲۷۵۱۷۷۳۷ می توانید ضمن دریافت مشاوره لازم در زمینه ی داربست، از خدمات داربست در سراسر تهران بهره مند شوید

داربست زیر بتن در تهران

یکی دیگر از خدمات گروه ما در داربست تهران اجرای داربست زیر بتن می باشد. در کارهای ساختمانی نیز با آخرین حرف را در ایمنی و قیمت می زنیم. با یک تماس امتحان کنید

نصب داربست در تهران:

به داربست تهران، انتخاب برتر شما برای خدمات داربست در تهران خوش آمدید! ما مفتخریم که با تجربه گسترده و تعهد به تعالی، راه حل های قابل اعتماد داربست را به مشتریان در سراسر شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران ارائه دهیم. چه به داربست فوری، گزینه های مقرون به صرفه یا راه حل های تخصصی مانند داربست چهارپایه چرخدار یا داربست چاله آسانسور نیاز داشته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

داربست فلزی شرق تهران:

از پروژه های ساختمانی گرفته تا بازسازی، ما راه حل های ایمن و قابل اعتماد داربست در شرق تهران را برای اطمینان از پیشرفت نرم پروژه شما ارائه می دهیم. تیم ما با نیازهای منحصر به فرد شرق آشناست و متعهد به ارائه خدمات درجه یک در هر زمان هستیم.

داربست فلزی در غرب تهران:

وقتیکه توسعه و ساخت و ساز رونق می گیرد، داشتن شریک مناسب داربست در غرب تهران ضروری است. ما در داربست تهران طیف جامعی از راه حل های داربست را برای رفع نیازهای متنوع مشتریان خود در غرب تهران ارائه می دهیم. 

داربست در شمال تهران:

در میان مناظر زیبای شمال تهران، پروژه های ساختمانی نیازمند راه حل های داربستی هستند که ایمنی و پایداری را در اولویت قرار می دهند. چه برای نمای ساختمان به داربست نیاز داشته باشید و چه داربست گودال آسانسور تخصصی، تیم ما برای رسیدگی به آن با دقت و تخصص مجهز است.

داربست فلزی در جنوب تهران:

در محله های شلوغ جنوب تهران، پروژه های ساختمانی نیازمند راه حل های داربست هستند که هم کارآمد و هم مقرون به صرفه باشد. ما در داربست تهران، گزینه‌های داربست ارزان را بدون به خطر انداختن کیفیت یا ایمنی ارائه می‌دهیم. داربست چهارپایه چرخدار ما برای پروژه هایی که نیاز به تحرک دارند عالی است، در حالی که داربست محافظ ما ایمنی کارگران و عابران پیاده را به طور یکسان تضمین می کند.

داربست فوری در تهران:

هنگامی که زمان مهم است، داربست تهران اینجاست تا راه حل های فوری داربست را به مشتریان در تهران ارائه دهد. چه یک پروژه ساخت و ساز فوری داشته باشید یا یک رویداد لحظه آخری، تیم ما آماده است تا داربست را به سرعت و کارآمد برای رفع نیازهای شما مستقر کند.

راه حل های تخصصی داربست:

داربست چهارپایه چرخدار در تهران: داربست چهارپایه چرخدار ما برای پروژه هایی که نیاز به تحرک و انعطاف پذیری دارند مناسب است. این نوع داربست با ساختار محکم و قابلیت مانور آسان، برای کارهای داخلی یا پروژه هایی با فضای محدود ایده آل است.

داربست نمای ساختمان در تهران: ما در ارائه راهکارهای داربست نمای ساختمان در تهران تخصص داریم. فرقی نمی کند برای نگهداری، رنگ آمیزی یا تعمیرات دسترسی داشته باشید، تیم ما نصب ایمن و ایمن داربست را برای برآورده کردن نیازهای خاص شما تضمین می کند.

داربست گودال آسانسور در تهران: ساخت گودال آسانسور برای اطمینان از ایمنی کارگران و کارایی پروژه نیاز به داربست های تخصصی دارد. در داربست تهران، راه‌حل‌های داربست گودال آسانسور را متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد هر پروژه ارائه می‌کنیم و از پیشرفت روان و تکمیل به موقع اطمینان می‌دهیم.

داربست بنر در تهران: اگر به دنبال تبلیغ کسب و کار یا رویداد خود هستید، راه حل های داربست بنری ما بهترین انتخاب است. ما نصب داربست های محکمی را ارائه می دهیم که برای پشتیبانی از بنرها در اندازه های مختلف طراحی شده اند و به شما کمک می کنند توجه را جلب کنید و مشتریان را در تهران جذب کنید.

داربست هیئات مذهبی در تهران: ما خدمات تخصصی داربست را برای هیئت‌های مذهبی از جمله نصب داربست هیئتی، نصب جابنری، دیواره و طاق نصرت ارائه می‌کنیم و دسترسی ایمن را برای حفظ آن تضمین می‌کنیم.

چرا ما را انتخاب کنید:

تجربه و تخصص: ما با سالها تجربه در صنعت داربست، دانش و تخصص لازم را برای انجام پروژه ها در هر اندازه و پیچیدگی داریم.

ایمنی اول: ما ایمنی را بیش از هر چیز دیگری اولویت داریم، با رعایت استانداردها و مقررات ایمنی سختگیرانه برای اطمینان از رفاه کارگران و مشتریان خود.

مواد و تاسیسات با کیفیت: ما فقط از مواد و تجهیزات با بالاترین کیفیت برای نصب داربست خود استفاده می کنیم که دوام، پایداری و قابلیت اطمینان را تضمین می کند.

راه حل های مقرون به صرفه: ما اهمیت ماندن در بودجه را درک می کنیم. به همین دلیل است که ما گزینه های داربست مقرون به صرفه را بدون کاهش کیفیت یا ایمنی ارائه می دهیم.

امروز با ما تماس بگیرید:

برای شروع پروژه داربست خود در تهران آماده اید؟ امروز با داربست تهران تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید و برای مشاوره با چای متخصص ما برنامه ریزی کنید

نصب داربست ديوار تهران - 09192281337

براي نصب و اجاره داربست در تهران توسط اكيپ بااخلاق، متعهد و باتجربه ي داربست پارسا با شماره 09192281337تماس بگيريد.

.

مطالعه ی نکات زیر قبل از دریافت خدمات نصب داربست توصیه می شود

 

قیمت نصب داربست چقدر است؟

قیمت عرفی نصب داربست از دو میلیون تومان آغاز می شود اما قیمت اتحادیه نصب داربست در سال 1402 از سه و نیم میلیون تومان شروع می شود. ما در مقاله ای مجزا تعرفه های داربست را ارائه داده ایم. برای دریافت لیست قیمت نصب داربست در سال 1402 این مقاله را بخوانید

داربست نصب شده برای چند روز در اختیار کارفرما است؟

به طور کلی داربست پس از نصب می تواند یک ماه در اختیار شما قرار بگیرد. البته اگر کار شما زودتر تمام شود می توانید درخواست جمع آوری آن را بدهید. در نظر داشته باشید که قیمت داربست بر اساس هزینه نصب و بازکردن آن ارائه می شوئد و تعداد روزهایی که داربست در اختیار شماست(یک روز یا یک ماه) تاثیری در قیمت ندارد.

چقدر زودتر باید نصب داربست را سفارش دهیم؟

برای سفارش داربست های تا زیر 200 متر باید یک روز قبل اطلاع دهید. البته گروه داربست تهران از چندین اکیپ برخوردار بوده و در سریعترین زمان ممکن کار نصب داربست شما را انجام می دهد. برای داربست های بزرگ باید دو روز قبل اطلاع دهید.

چطور هزینه ی نصب داربست مجموعه ی خودم را در بیاورم؟

شما می توانید از طریق واتس اپ تصویر و یا ویدئوی ساختمان خود را برای ما به شما 09192281337 ارسال کرده و در اسرع وقت براورد هزینه ی نصب داربست را بدست بیاورید.

آیا داربست بیمه دارد؟

خیر. پیمانکار داربست تنها مسئولیت نیروهای خودش را به عهده دارد و جهت بیمه ی داربست باید به شرکت های بیمه مراجعه کرده و ساختمان خود را بیمه کنید.

آیا همه ی کارهای زیر صدمتر یک قیمت دارند؟

خیر. ابعاد داربست شما روی قیمت نصب تاثیرگذار است. همچنین اگر داربست در چند محل نصب می شود، ولو اینکه مجموع متراژ کمتر از 100 متر شود، هزینه ی نصب هر یک از داربست ها طبق اتحادیه و عرف بازار جداگانه محاسبه می شود.

آیا قیمت نصب داربست در طبقات با داربست طبقه همکف یکسان است؟

خیر. به صورت کلی یکی از مهمترین فاکتورها در قیمت تمام  شده نصب داربست زمان نصب آن می باشد. وقتی داربست در طبقات یا پشت بام نصب می شود، زمان بر بوده و بالطبع هزینه ی نصب آن نیز بالاتر خواهد بود.

آیا از طریق آسانسور می توان داربست را به طبقات حمل کرد؟

بله. لوله های داربست از یک متر الی 6 متری می باشد. از اینرو در صورت تشخیص کارشناسان ما، لوله های دو متری و کمتر برای طبقات بالا استفاده می گردد تا حمل آن توسط آسانسور آسان تر باشد.

داربست چرخدار تا چه ارتفاعی نصب می شود؟

می توان تا ارتفاع 8 متر و بیشتر از آن داربست چرخدار را نصب کرد. ولی در ارتفاعات بالا اصطلاحا لمبر دارد و کارکردن روی آن سخت می شود.

نصب داربست ديوار تهران

نصب و اجاره داربست براي ديوار در سراسر تهران

ردیف متراژ داربست قیمت مصوب اتحادیه داربست در سال 99 قیمت نصب گروه ما
1 قیمت اجاره ماهانه داربست ديوار ساختمان کمتر از  یکصد مترمربع در سال 99 یک میلیون و صد هزار تومان پانصد هزار الی یک میلیون و صد هزار تومان
2 هزینه اجاره ماهانه داربست ديوار در سال 99 برای زیر دویست مترمربع یک میلیون و پانصد هزار تومان هشتصد الی یک میلیون و پانصد هزار تومان
3 داربست کفراژ ساده بدون سقف تا 100  مترمکعب (مدل هیئتی) در سال 99 یک میلیون و صد هزار تومان پانصد الی نهصد هزار تومان
4 داربست کفراژ ساده بدون سقف تا 200   مترمکعب (مدل هیئتی) یک میلیون و پانصد هزار تومان هفتصد الی یک میلیون و دویست هزار تومان
5 - اجاره یک ماه داربست مسقف تا 200 مترمکعب در سال 99 یک میلیون و هفتصد هزار تومان هشتصد الی یک میلیون و سیصد هزار تومان
6 داربست چاله آسانسور تا 5 طبقه یک میلیون و صد هزار تومان هفتصد الی نهصد هزار تومان
7 قیمت نصب داربست بنردر سال 99 ششصد هزار تومان چهارصد الی ششصد هزار تومان
8 هزینه نصب داربست طاق نصرت تا 6 متر یک میلیون و صد هزار تومان هفتصد و پنجاه هزار تومان
9 قیمت نصب داربست چهارپایه چرخ داردر سال 99 نهصد و پنجاه هزار تومان پانصد الی هفتصد و پنجاه هزار تومان
10 قیمت نصب داربست چهارپایه ثابت نهصد هزار تومان پانصد الی هفتصد هزار تومان
11 هزینه ی نصب داربست فلزی زیربتن تا 100 متردر سال 99 یک میلیون و هشتصد هزار تومان یک میلیون و پانصد الی یک میلیون و هشتصد هزار تومان

اجاره داربست فلزي در جنوب تهران

داربست در غرب تهران

داربست در شرق تهران

داربست فلزي در شمال تهران

 

نصب داربست ديوار شمال تهران

اجراي داربست براي ساختمان هاي بلند در نياوران و ولنجك

نصب داربست متحرك يا چهارپايه چرخ دار در ولنجك و كامرانيه

داربست ايمن براي ديوار منزل در قيطريه؛ زعفرانيه

براي نصب و اجاره داربست در تهران توسط اكيپ بااخلاق، متعهد و باتجربه ي داربست پارسا با شماره 09192281337تماس بگيريد.

 

داربست تبليغاتي و داربست بنر در كاشانك؛ دربند؛

داربست هيئات مذهبي و سقاخانه در شمال تهران

نصب داربست ديوار غرب تهران

نصب و اجرای داربست چهارپایه چرخ دار در ستارخان، پونک، طرشت؛ بلوار فردوس؛ تهرانسر و آریاشهر

نصب داربست ديوار نماي ساختمان در مناطق غربی تهران از جمله جنت آباد ، گیشا ، شهرک غرب و اشرفی اصفهانی

داربست فلزي ارزان برای هیئت ها و بنرهای مناسبتی در غرب تهران ستارخان ، آزادی ، شهر زیبا ، شهرک آپادانا

 نصب داربست ديوار تهران

داربست کفراژ در غرب تهران در جنت آباد

نصب داربست در‌ درياچه چيتگر و خليج فارس

داربست فلزي ديوار کن ، شهرک اکباتان

نصب و اجاره داربست فلزي در جنوب غرب تهران

داربست فلزي ديوار در عبدل آباد؛ داربست ديوار نماي ساختمان در صالح آباد؛ داربست چرخ دار در خيابان سعيدي؛ داربست كفراژ قلعه مرغي؛ داربست سقاخانه در خيابان بهار؛ نصب داربست ديوار در يافت آباد؛ خدمات داربست فلزي در اسلام شهر؛   اجراي داربست در نواب، كاظمي، قزوين

براي نصب و اجاره داربست در تهران توسط اكيپ بااخلاق، متعهد و باتجربه ي داربست پارسا با شماره 09192281337تماس بگيريد.

نصب داربست فلزي در جنوب شرق تهران

داربست ديوار شرق تهران

نصب داربست ديوار نماي ساختمان در ، تهران نو،محلاتي،  و اندرزگو

داربست ديوار پيروزي

داربست مراسم مذهبي  در آهنگ ، مشیریه ، افسریه ، فلاح و نبرد

داربست ديوار شرق تهران

اجراي داربست در هفت تیر، ، مسعودیه ، هاشم آباد ؛ داربست فلزي در هفده شهریور؛ نصب داربست در سيدخندان؛ داربست در حكيميه

نصب داربست ديوار در جنوب شرق تهران و در محله مجیدیه، اجاره داربست براي بنايي در خيابان بعثت تهران؛  اجراي داربست فلزي ديوار در قنات کوثر؛ نصب و اجاره داربست در نظام‌آباد، نصب داربست در خيابان محلاتي، داربست چرخ دار در خيابان هجرت؛  نبرد؛ ابومسلم و...

 

اطلاعات تماس